już tyle lat jesteście z nami

Dziękujemy!

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w projekt CST Accent MTB Team, a w szczególności sponsorom i partnerom drużyny za zaufanie i kolejny rok spędzony razem. Sezon 2021 przeszedł już do historii, ale za moment zaczyna się kolejny. Trwają intensywne przygotowania do startów, więc patrzymy już tylko do przodu.

CST Accent MTB Team

Na polskiej scenie kolarskiej jest od kilku sezonów. W sezonie 2021 drużyna kolarska pozyskała nowego sponsora, rowerową markę Accent Bikes produkującą wysokiej klasy rowery, części i akcesoria. Dzięki marce Accent kolarze mogli ścigać się na świetnie spisujących rowerach. Wśród nowych sponsorów drużyny kolarskiej znaleźli się również: Complex Dąbrowa górnicza, HMB Materiały Budowlane, Team Arsanit, Pogoria Residence, Global Motion, Carbo Trans. Dziękujemy Naszym Sponsorom za zaufanie i ogromne wsparcie, bez nich nie udałoby się osiągnąć tak wielu sukcesów. Obecnie drużyna składa się z 12 zawodników. Drużyna regularnie koncentruje się na wyścigach kolarskich w maratonie lub XC. Naszych zawodników można zobaczyć głównie na starcie w Polskim cyklu Pucharu Polski, Maratonach organizowanych w Naszym kraju jak również w Czechach i Słowacji.
About us

Już wkrótce

Zaczynamy nowy sezon
Sezon 2022 to wiele kolarskich wyzwań i emocji z tym związanych. Team wzmocnią nowi mocni zawodnicy dzięki którym drużyna będzie mogła rywalizować z najlepszymi drużynami w Polsce. Nowi kolarze z całą pewnością dodadzą drużynie jakości i będą kolejnym impulsem do rozwoju całej grupy!
Szymon Stawowy
Łukasz Helizanowicz

Tomasz Musioł
Sebastian Chojnowski
Michał Ficek

Aleksandra Andrzejewska
Oliwier Machura

Michał Kucewicz

Gustaw Dądela

Michał Neumann
Sponsorzy i partnerzy

Śledź nas

© CST Accent MTB Team.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

wykonany z 💚 przez greenART.